هتل آراز نوشهر

Rate this post

هتل آراز نوشهر

نوشهر چون فاصله بین دریا و جنگل بسیار کم است و ما در شمال کشور هیچ شهری رو با این ویژگی نداریم از این جهت بین نوشهر و نور مناطق توریستی زیادی وجود دارد و چند سالی است پیمانکاران و سرمایه گذاران بزرگی سعی در ساخت و ساز های عظیم در محدود مزگاه تا چلندر را در دستور کار قرار داده اند . هتل های بزرگی در شرف انجام می باشند و زمین های بزرگی خریداری شده که در آینده برنامه های بزرگی برای آنها در نظر گرفته شده است هتل آراز نوشهر یکی از این پروژه های بزرگ می باشد

هتل بین المللی آراز یکی دیگر از پروژه های خاص و ارزشمند گروه هلدینگ بام می باشد. در شمال کشور و در استان مازندران مابین نوشهر و نور با متراژ زمین 54000 متر مربع در 29 طبقه با امکانات رفاهی بسیار لوکس مانند زمین های بازی فضای باز، 3 استخر روباز و سرپوشیده، اسکله خصوصی به صورت جزیره مصنوعی و همچنین 2 رستوران دوبلکس و 1 رستوران ویژه و نیز 4 کافی شاپ که 2 کافی شاپ آن در طبقات 25 تا 27 برج در مجاورت روف گاردن عمومی برج قرار گرفته است. از دیگر امکانات مهم این برج داشتن اتاق های ویژه اشخاص سیاسی با استانداردهای روز دنیا می باشد .

مشخصه هتل

در کنار 520 اتاق موجود در این هتل از شاخصه های مهم گردشگری بین المللی به شمار می آید. داشتن 2 تالار ویژه و سالن همایش به همراه رستوران گردان و فضای محیطی زیبا و فرح بخش اقلیم معقول شمال ایران فضایی کاربردی و مناسب برای گردشگران ایجاد می نماید ساحلی بودن زمین این هتل سبب شده ارزش ملکی این بنا بیار گران تمام شود و 5 تاره بودن این هتل بزرگ نیز در خاورمیانه بی نظیر اس و بی شک افتتاح ایین پروژه سبب افزایش چشمگیر زمین ها این مناطق می شود . املاک پورولی به شما پیشنهاد می دهد در صورت توان ، زمین های ما بین این مناطق عرض شده را خریداری نمائید .

 

 

 

در ادامه ببینید ...