منطقه کجور نوشهر را بهتر بشناسیم

Rate this post

منطقه کجور نوشهر کجاست

کجور از توابه شهرستان نوشهر و از سمت تهران به چالوس حدود بیست کیلومتر مانده به چالوس و بعد مرزن آباد است این منطقه بسیار زیبا و کوهستانی با قدمت چندین هزار ساله چون نگینی بر استان مازندران می درخشد این منطقه زیبا چندین روستا با مناظر طبیعی و بکر را در خود جای داده است که ردپای ده ها پادشاه و صد ها جنگ را در سینه خود دارد رازهایی از تاریخ

روستاهای کجور

کجور چندین روستای زیبا دارد از قبیل کندلوس ، کلیک ، برکن ، اویل ، سما ، لرگان ، صالحان ، پول ، فیرزکلا ، شهر کجور ، کینس و … . این مناطق زیبا بسیاری از هموطنان عزیز را در قالب طبیعت دوست و البته خریدار به این منطقه کشانده است منطقه کجور گنجی است سنت های قدیم و تاریخی . دل این تاریخ پر شده است از تاریخی ترین لحظات تاریخی .

موزه معروف کندلوس و سنگ فرش های داخل این روستا بی شک شما را یاد شهر های اروپا می اندازد و همچنین طبیعیت و جنگل های زیبا با گونه های درختی و حیوانی متنوع .

کجوز نوشهر زمین هایی با قیمت های مختلف دارد که بنا به پر آبی منطقه و دوری و نزدیکی منطقه و البته زیبایی منطقه با هم متفاوت است . از متری 30 یا 40 هزار تومان است تا متری 500 هزار تومان . با توجه به اینکه اکثر روستاهای این منطقه از نظر آبی در شرایط خوبی بسر می برند و تقریبا همه روستاها از اب و برق و جاده اسفالته برخوردارند و از نظر مسافتی نیز نزدیکتر به تهران است به همین دلیل خریداران زیادی برای خرید ویلا به منطقه کجور سفر کرده اند و ایین شهر زیبا امروزه شاهد شهرک های زیبا و لوکس و زیادی است و ایین خود مزید بر علت است برای توجه بیشتر به این منطقه زیبای کوهسانی توریستی .

منطقه کجور نوشهر را بهتر بشناسیم

 

 

در ادامه ببینید ...