خرید ویلا یک میلیاردی سیسنگان

خرید ویلا یک میلیاردی سیسنگان

1 میلیارد تومان - کد ملک : d1

خرید ویلا یک میلیاردی سیسنگان

فکر میکنم که تا کنون اسم پارک جنگلی سیسنگان را زیاد شنیده اید همانطور که میدانید جنگل سیسنگان  تا تهران حدود 240 کیلومتر فاصله دارد و همچنین در فاصله ی 25 کیلومتری از شهرستان نوشهر به سمت شهرستان نور و رویان قرار دارد و دقیقا بعد از روستای تویسکاتک قرار دارد.در واقع در ضلع شرقی روستای تویسکاتک و ضلع غربی روستای صلاح الدین کلا قرار گرفته است. اگر قصد خرید ویلا در منطقه ی سیسنگان را دارید حتما این کار را انجام دهید چرا که چون از یک منطقه ی زیبا و ارام داریم صحبت میکنیم.پس با کمک مشاوران ما میتوانید خرید ویلا میلیاردی لوکس  نوشهر رو تجربه کنید.

تفریحات پارک سیسنگان

در جنگل سیسنگان در همه ی فصول سال بویژه بهار و تابستان سرگرمی های متنوعی برای مسافرین و توریستهایی که از سراسر کشور به این منطقه سفر میکنند وجود دارد.یکی از تفریحات ان موتور 4چرخ میباشد. موتور سواری ان هم در دل طبیعت و بین درختان سرسبز و سر به فلک کشیده جنگل سیسنگان با جاده های زیبایش لذتی وصف ناپذیر دارد که تجربه ان برای هر فردی جذاب و مرفح میباشد پیست موتور 4چرخ جنگل سیسنگان در ضلع شرقی ان و در نبش خیابان خروجی به سمت درب دوم جنگل سیسنگان وجود دارد.و یا میتوان دوچرخه سواری یا قایق سواری رو نام برد.

مشخصات ویلا

مساحت زمین 300 متر مربع و بنای ساختمان 200 متر مربع میباشد دارای 3 خوابه مستر دار میباشد و شامل کمد دیواری کابینت و سینک و هود و اجاق گاز شیشه ای و کف پوش به صورت سرامیک میباشدشیر الات نصب و سقف هم به صورت کناف و لمبه اجرا شده است و نمای ساختمان هم تلفیقی از چوب و اجر میباشد وحیاط سازی شده عالی هم دارا میباشد و از همه مهمتر این ویلا داخل شهرک با نگهبانی 24 ساعته میباشد و دارای مجوز ساخت و امکانات اب و برق و گاز میباشد. قیمت اعلام شده یک میلیارد میباشد.

در ادامه ببینید ...
برچسب ها