املاک نوشهر

در این مقاله در مورد املاک نوشهر و وضعیت ملک و ساختمان در نوشهر بیشتر صحبت خواهیم کرد. کلی ترین موضوع در خرید مسکن و بهتر است بگویم زمین و ویلا در هر شهری شناخت از آن منطقه است ولی این امر چگونه محقق خواهد شد وقتی شما پا به یک شهر جدید میگذارید که تابحال به آنجا نرفته اید گزینه بهتر انتخاب املاک خوب است در شهر نوشهر هم همین قضیه جاری است املاک در نوشهر زیاد است و تعدادشان از 1000 تا هم فراتر رفته است اما آیا می‌شود به هر مشاور املاکی اعتماد کرد؟ اصلا چگونه باید یک املاک خوب را پیدا نمود؟ املاک های نوپا در نوشهر متاسفانه فقط با بزرگنمایی هایی که انجام می‌دهند سعی در شلوغ کاری و به هم زدن نظم عمومی حاکم بر بازار مسکن می‌شوند و کم تجربگی بعضی همکاران نظم بازار را بهم ریخته و اعتماد موجود را بین خریدار و فروشنده با تهدید مواجه کرده است.

نوشهر کجاست؟

شهرستان نوشهر در همسایگی شهرهای چالوس و نور است. نوشهر از طریق جاده کندوان و هراز به تهران وصل می‌شود. این شهر نزدیک ترین فاصله بین دریا و جنگل را دارد. در نوشهر فاصله جنگل و دریا کمتر از دو کیلومتر بوده و شامل روستاهای معروفی چون چیلک و بندپیی و لیتگان و توسکاتک و سیسنگان و ملاکلا و چلندر و انارور و ونوش و سیاهرود و … است. شهر نوشهر دارای سواحل زیبایی است که پلاژ های معروفی با ساحل ماسه را دارد.

ویژگی های طبیعی برای شناخت نوشهر

مناطق معروف و زیبایی در نوشهر وجود دارد که گاهاً شهرت جهانی دارند؛ مثل دریاچه ارواح و سد آویدر و جنگل سیسنگان و بام نوشهر که در در بغل صلاح الدین کلا و بندپی و ملاکلا قرار گرفته اند. البته آبشار چلندر را نیز نباید فراموش کرد. املاک چلندر و املاک بندپی که البته جز املاک‌های معروف نوشهر هستند می‌توانند راهنمایی‌های لازم را برای خرید زمین در ملاکلا و خرید زمین در بندپی و در نزدیکی بام نوشهر بندپی داشته باشند. جنگل سیسنگان نیز دارای زمین های زیبای شهرکی و جنگلی و زمین ساحلی هستند.

بهترین املاک نوشهر

اصلا چه املاکی را میتوان بهترین املاک معرفی نمود به نظر من املاکی بهترین املاک است که اولا سابقه کار بیشتر داشته و دوما امین منطقه باشد و شناخته شده باشد؛ زیرا اگر نتوانیم به مشاور املاک ارتباط برقرار کنیم بی شک در خرید و فروش به مشکل بر خواهیم خورد مثلا املاک هایی که به فکر سود خود هستند و تنها به جیب خود فکر می‌کنند، نمی توانند راهنمای خوبی برای شما در جهت خرید و فروش زمین ویلا یا زمین باشند. املاک ویلا نوشهر یکی از اون بهترین املاک های نوشهر می باشد

املاک‌های برتر نوشهر

املاک چلندر و املاک بندپی و املاک سیسنگان و املاک لتینگان و املاک چلک و … را می‌توان معروفترین املاک‌های نوشهر معرفی کرد؛ چرا که این مناطق بیشتر خریداران را دارد و در جهت خرید ملک خود بی شک باید مشاور املاک قوی را شناخت. املاک‌های انارور و املاک تسکاتک نیز از این قبیل املاک‌ها به شمار می‌روند و ما نیز با چندین سال سابقه در امر خرید و فروش زمین میتوانیم مشاور خوبی برای شمایی باشیم که به فکر سرمایه گذاری ملک خود در جهت ساخت و ساز هستید.

املاک پورولی در نوشهر

املاک پورولی که بهترین و خوش سابقه‌ترین املاک نوشهر به‌شمار می رود توانسته در طول چندین سال کار و ساخت و ساز خود روزمه خوبی بجا بگذارد. خرید زمین در نوشهر و خرید ویلا نوشهر نیز از کارهایی است که املاک پورولی آن‌ها را انجام می‌دهد. این را نیز باید بگوییم ما دنبال بهترین املاک نوشهر بودن نبوده و دیدگاهی فراتر داریم. املاک پورولی همواره به دنبال رسیدن به جایگاه‌هایی بالاتر در سطح شمال کشور در بین سایر مشاورین املاک است.

وظایف مشاور املاک

مشاور املاک وظایف خاصی دارد از جمله:
– خرید زمین
– رهن ویلا
– اجاره ویلا
– رهخن سالانه
– اجاره سالانه
– خرید ویلا باغ
– خرید ویلا
– فروش زمین
– فروش ویلا
– خرید و فروش ویلا باغ
– رهن ویلا
– اجاره ویلا
– پییمانکاری ساختمان و …
اینها از وظایف املاک است ما مهمترین وظیفه املاک مشاوره درست در خرید و فروش است چرا که وقتی مشتری وارد مغازه می‌شود با نگاه اعتماد وارد می‌شود و هر گونه اغراق و دروغ، خیانت در این شغل به حساب می‌آید.

قیمت زمین در املاک نوشهر

زمین در نوشهر در مکان‌های مختلف و شرایط مختلف قیمت‌هایی متفاوتی دارد. زمین بستگی به متراژ و سند دار بودن و نبودن و بر چقدر داشتن و نزدیک دریا و نزدیک جنگل بودن و منطقه بومی نشین یا تهرانی نشین بودن و لوله کشی گاز داشتن و نداشتن و داخل بافت بودن و نبودن و بافت مسکونی و بافت زراعی و بافت باغی داشتن و نداشتن و نزدیک جاده اصلی بودن و نبودن و … قیمت‌های مختلفی دارد. قیمت زمین در نوشهر با توجه به شرایط مختلف گفته شده و همینطور شرایط مالی و نیاز مالی فروشنده از متری 300 هزار تومان شروع شده و تا چند میلیون ادامه پیدا می‌کند؛ زیرا در هر روستا قیمت زمین فرق دارد و هر مشاور املاک نیز در هر منطقه یک قیمت تعیین میکند. با توجه به تعداد زیاد مشاور املاک در نوشهر اختلاف قیمت نیز در بین مشاوران املاک زیاد است.

املاک‌های معروف نوشهر

املاک پورولی از معروف ترین املاک نوشهر بشمار می رود و برای شناخت از املاک ما و پیدا کردن شماره تماس املاک و پییدا کردن آدرس املاک در نوشهر کافیه با شماره 09113958126 تماس گرفته و هرگونه مشاوره و قرار ملاقات را از طریق این شماره هماهنگ نمایید.
ما قبلا در نزدیکیی چلندر مشاور املاک داشتیم با توجه به رشد کاری خود مجبور به مراجعت به اطراف نوشهر شدیم و امروز دفتر ما در مزگاه قرار دارد.

قیمت ویلا در املاک پورولی نوشهر

امروزه قیمت ویلا به عواملی متعددی بستگی دارد: از جمله نوع مصالح ساختمانی و نقشه ساختمان و نزدیک بودن به شهر و نزدیکی به جاده اصلی و نزدیکی به دریا و داخل شهرک بودن و نزدیکی به جنگل و منطقه بومی نشین و تهرانی نشین بودن و کدام منطقه روستایی و جواز ساخت و پایانکار و سند تک برگ داشتن و چند سال ساخت بودن و نوساز بودن و … . این عوامل تعیین کننده می‌تواند به شما کمک کند که ویلای مذکور را با آنچه باب میل شماست انتخاب کنید. البته خرید زمین و ساخت ویلا با نقشه مدنظر و دلخواه بهتر می‌تواند باشد.
فاصله نوشهر تا نور حدود 45 کیلومتر است و فاصله نوشهر تا چالوس حدود 10 کیلومتر و کمربندی نوشهر و چالوس خط اتصال بیرون شهری دو شهر محسوب می شود که زمین های این منطقه نیز اخیرا رشد خوبی پیدا کرده اند و باید متذکر شوم برای خرید هر گونه زمین و ویلا حتما امار زمین های منطقه را بدست اورید ما معمولا زمیین های جنگلی جلگه ای و علوی و اوقافی و بیرون بافت و زراعی و شاهنشاهی و … داریم این زمین ها هر کدام معایب خود را دارند پس باید دقیقا راجبع زمین ها تحقیق شود تا خدایی نکرده در منطقه و زمینی سرمایه گذاری نشود که بعدا در تهیه سند به مشکل برخورد کند.

املاک در نوشهر

املاک پورولی در نوشهر با طراحی دو سایت مجزا و همچنین کانال تلگرامی قوی توانسته در امر کمک به هموطنان عزیز در شناسایی و خرید زمین و ویلا در نوشهر و مازندران کمک شایانی کرده باشد البته ما در شهرهای چالوس و رویان نیز فعالیت داریم و در بخش کجور و کلاردشت و مرزن آباد نیز دستی بر آتش داریم. ما در فیسبوک و لینکدین و اینستاگرام نیز قعالیت املاکی خود را همچنان ادامه می دهیم تا بتوانیم زیباترین ویلاها و لوکس ترین ویلا را به همراه زمین‌های ارزان قیمت به شما معرفی کنیم. همه املاک های نوشهر شاید به 1500 تا هم نرسن اما بی شک املاک های ریشه دار در این منطقه به تعداد انگشتان دو دست هم نخواهد رسید بر همین دلیل است که قیمت ویلاها و رهن ویلاها رو باید از املاک معروف و ریشه دار باید مطلع شد

آدرس املاک نوشهر در اینترنت

ما با دو سایت مجزا به آدرس های اینترنتی

www.amlakpourvali.ir

www.pourvali.ir

و با شماره تماس 09113958126 برای کمک رسانی در امر خرید و فروش زمین و خرید و فروش ویلا و همچنین مشاوره در رهن و اجاره و خرید و فروش ویلا به شما کمک می‌کنیم. ما این نوید را به شما می دهیم تا با مشاوره با ما می توانید یکی از بهترین سرمایه گذاری ها را انجام دهید چرا که ما بیشترین و بهترین فایل ها برای خرید و فروش را در اختیار داریم و بی شک بهترین املاک نوشهر بودن بی دلیل نیست امروزه یکسری از سایت های اینترنتی املاک متاسفانه با گذاشتن قیمت های کاذب و بعضا با دادن ادرس ها و عکس های تقلبی تنها سعی در کشاندن خریداران به املااک را دارند و بعدها با هزار دروغ و توجیه سعی در فروش فایل مورد نظر خود دارند؛ اما باید در نظر داشت این فریبکاری ها عمر کوتاهی خواهند داشت و شما تنها با صداقت کاری است که اعتبار و اعتماد کافی در بازار برای خود رقم خواهی زد.

در نهایت از همه کسانی که قصد خرید ویلا و یا خرید زمین را دارند تقاضا داریم قبل از اهمیت دادن به فایل خود باید به املاکی که مراجعه می کنند اهمیت دهند چرا که اگر املاک مورد نظر مطمئن نباشد شما قرارداد مطمئنی نخواهید داشت

در ادامه ببینید ...